Printed Materials

Number of items: 476

cca 1900 7 db címer témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyers Lexikonból (közte Ausztria-Magyarország címerei), nyomat, papír, modern paszpartuban, 22x13 cm körüli méretekben
17921.

cca 1900 7 db címer témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból (közte Ausztria-Magyarország címerei), nyomat, papír, modern paszpartuban, 22x13 cm körüli méretekben

1 600 HUF
4,24
4,57
cca 1900 9 db madár témájú színes illusztráció a Brockhaus és a Meyers Lexikonból, nyomat, papír, modern paszpartuban, egyik kissé foltos, 22x14 cm körüli méretekben
17922.

cca 1900 9 db madár témájú színes illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból, nyomat, papír, modern paszpartuban, egyik kissé foltos, 22x14 cm körüli méretekben

2 000 HUF
5,31
5,71
cca 1900 11 db virág témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyers Lexikonból, nyomat, papír, modern paszpartuban, egyik kissé foltos, 22x14 cm körüli méretekben
17923.

cca 1900 11 db virág témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból, nyomat, papír, modern paszpartuban, egyik kissé foltos, 22x14 cm körüli méretekben

2 000 HUF
5,31
5,71
cca 1900-1920 Szecessziós hátterek feltehetőleg reklámanyagokhoz, üdvözlőkártyákhoz...stb., 5 db, 9x14 cm
17924.

30 000 HUF
79,58
85,71
cca 1900 Fenyőháza / Ľubochňa, Szlovákia, ismertető füzet, fotókkal illusztrált, 16p
17925.

16 000 HUF
42,44
45,71
cca 1900 A magyar nemzet függetlenségi nyilatkozata, a Magyar Nemzet Története facsimile melléklete, hajtva, (4) p.
17926.

1 800 HUF
4,77
5,14
cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 34x26 cm
17927.

1 000 HUF
2,65
2,86
cca 1900 Le Garde-Meuble, gazdagon díszített függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széléhez kisebb anyagdarabokat tűztek, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
17928.

1 000 HUF
2,65
2,86
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
17929.

1 000 HUF
2,65
2,86
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérülésekkel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
17930.

1 000 HUF
2,65
2,86
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
17931.

1 000 HUF
2,65
2,86
1900 Meghívó a Bécsi Magyar Nemzeti Szövetség által szervezett Magyar Elite Táncestélyre, dekoratív, dombornyomott szecessziós meghívó, 16,5x10,5 cm
17932.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF