Szeredi Merse Pál - Kaszás Gábor: Berlin - Budapest 1919 - 1933. Képzőművészeti kapcsolatok Berlin és Budapest között. Bp., 2016, Virág Judit Galéria. Rendkívül gazdag kép-, és fotóanyaggal, közte Tihanyi Lajos, Czóbel Béla, Egry József, Kernstok Károly, Perlrott Csaba Vilmos, Nemes Lampérth József, Bokros Birman Dezső, Bernáth Aurél, Ferenczy Béni, Moholy-Nagy László, Bortnyik Sándor, Péri László...
A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ XXIX t.; VIII+614 p.+L+1 t. (Kronólogiai tábla.); 6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Első kiadás. Színes és fekete-fehér szövegközti rajzokkal, fotókkal, kihajtható melléklettel illusztrál...
1908-1909 The Bibliophile. A magazine and review for the collector, student and general reader. Vol. 1. N. 1-6. March-August, 1908. + Vol. 2. N. 7-12. September - December, 1908. + January-February, 1909. London, "The Bibliophile". Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
Első Magyar Betüöntőde Rt. II-VI rész. II. rész.: Czím- és diszbetűk horvát, szláv, lengyel, cseh és román ékezetekkel. Este Ungarische Schriftgiesserei A.G. II. Theil: Titel- u. Zierschriften mit croatisch, slavisch-, polnisch-, böhmisch- und rumänischen Accenten. III. rész.: Frakturbetük. III. Theil: Fracturschriften. IV. rész: Szerb, bolgár és orosz betük. IV. Theil: Serbische, Bulgarische und ...
Dr. Szabó Ákos-Kállai Tibor: Magyar festők és grafikusok életrajzi lexikona. Műgyűjtők és kereskedők kézikönyve. Kállainé Virágh Irén. Nyíregyháza, 1997, Malmidesz-ny. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Somogyi Zsolt: A magyar szecesszió bútorművészete. Az iparművészet remekei. Bp., 2009., Corvina - Iparművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.