1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
3 db Munkácsy Mihállyal kapcsolatos kiadvány: [Lyka Károly] Karl von Lyka: Michael von Munkácsy. Das moderne Ungarn - Maler. Wien-Bp., 1926, Eligius Verlag. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. + Sz. Kürti Katalin - Hapák József: Munkácsy Mihály Krisztus-képei. Debrecen, 1993, Alföldi Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Munkácsy Mihály: Krisztus-trilógia, kiállítási ismertető prospektus, Debrecen, Déri Múzeum, kihajtva: 42,5x21 cm