1 400 HUF
Horváth Henrik: A magyar szobrászat kezdetei. Ars Hungarica 12. Szerk.: (Oltványi)-Ártinger Imre. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc,(Maretich-ny.), 32 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kiadói sérült és foltos papír védőborítóval.