20026.
461. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
10
- St. Hilaire Jozéfa: A valódi szakácsság vagy legujabban átvizsgált és tökéletesített Képes pesti szakácskönyv. Saját sokszori kísérletek után érthetőn és pontosan leírta és kiadta: - -. Átdolgozta Vörös Mari. Huszonhatodik, a felszeldelés mesterségével, valamint a modern asztal teritésével bővített kiadás. Bp.,1881,Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), IV+432 p. Szövegközti rajzokkal. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, egy lap széle sérült