20043.
461. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Dr. Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.