1 400 HUF
Beare, Gerladine (szerk.): Short Stories from 'The Strand'. London, 1992, The Folio Society. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, festett felső lapélekkel, címlapon ceruzás bejegyzésekkel. Többek közt H. G. Wells, Arthur Conan Doyle, Aldous Huxley, Rudyard Kipling novelláival.