Tóth László (szerk.): A kecskeméti nemzetközi sakkverseny. Kecskemét, 1928, Sakkvilág. Újrakötött félvászon kötés, sérült címlap, egyébként jó állapotban.
1960 Római olimpiával kapcsolatos kiadványok, 4 db + térkép: Olympiad 1960. H.n., 1958, E.N.I.T. 118+4 p. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel és térképekkel. Kiadói papírkötés. + Roma, Italia. Olympiade di Roma 1960. H.n., 1960, Rassegna D'Arte Turismo Documentazione. Több nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel...
Nagyiván Gábor: Bridzsmánia. hn.,2004, Alfadat Press. Kiadói kartonált papírkötés. + Charles H. Goren presents the Precision System of Contract Bridg Bidding. Edited by. Robert B. Ewen. New York, 1974, Chancellor Hall LTD. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, címlap sarkán hiánnyal.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált. /// "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zi...
Hámori Tibor: Buci. (Dedikált.) [Budapest], 1984. Sportpropaganda Vállalat (Egyetemi Nyomda). 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címlapon Deák Róbert (Buci) által dedikált: ,,XXX BUCI-BOX.'' Sajátos humorú interjúkötet Deák Róbert (Buci)-val, a könnyűsúlyú bokszolóval. Fűzve, Buci fényképével illusztrált kiadói borítóban.
Barcza Gedeon: Nagymesterverseny Tóth László emlékére. (Kecskemét, 1966. május 11-12). Kecskemét, 1966, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. + 1958 Kalocsa, a Spartacus Sportkör oklevele Czár János részére, városi sakkversenyen elért I. helyezésért. (Tóth László (1895-1964) sakkozó, újságíró, 1944 és 1948 között Kecskemét polgármestere, haláláig a helyi sajtó sakkrova...
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.