19225.
461. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
12 000 HUF
Tóth László (szerk.): A kecskeméti nemzetközi sakkverseny. Kecskemét, 1928, Sakkvilág. Újrakötött félvászon kötés, sérült címlap, egyébként jó állapotban.