20502. 461. Closed Online auction Books: Tales
2 000 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Világszép nádszál kisasszony, Többsincs királyfi. Bp., 1960, Móra. Kiadói kopott félvászon-kötésekben, az első kötet sérült kötéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras