1 200 HUF
Cooper, [James Fenimore]: A nagy indiánus-könyv. Az összes Bőrharisnya-történetek. Az ifjúság számára átdolgozta: Honti Rezső. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n. (cca 1935), Hungária. Tartalom: I. Vadölő. II. Az utolsó mohikán. III. A cserkész. IV. Úttörők. V. A prairie. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel.