1 200 HUF
Milne, [Alan Alexander]: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. (Bp., 1957, Kossuth). Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, részben szétváló fűzéssel, néhány sérült lappal, több lap kijár.