19031.
461. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 188+2 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+1 (térkép) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.