19008.
461. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Böle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. A szerző, Bőle Kornél (1887-1961) író, filológus, domonkos szerzetes által DEDIKÁLT, dátumozott (1931. IV. 30.) példány! Bp.,[1927.] , Stephaneum, 472 p. + 1 (kihajtható térkép) t. + 27 t. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.