19075.
461. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses.) Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat közlönye, össz. 4 száma: III. évf. (1927): 1. sz. és 2. sz. (2 példány!). Esztergom, 1927, Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat (Laiszky János ny.). + VIII. évf. (1936), 1-2. sz. (egy kötetben) Mindegyik kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, 1927 1. sz sérült borítóján régi intézményi bélyegzővel.