19030.
461. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1937], Franklin-Társulat, 270+(1) p. + 20 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott