19026.
461. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
[Scott, Robert Falcon (1868-1912)] Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 404 p.+ 1 (kétoldalas térkép) t. Szövegközi fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.