Engravings

Number of items: 119

Citerajátékos (Zitherspieler), 1890-1900 k. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. J. Grammer, München kiadása. Dekoratív. kissé sérült fakeretben. 23x27,5 cm
11115.

2 400 HUF
6,37
6,86
11116.

3 400 HUF
9,02
9,71
11117.

5 000 HUF
13,26
14,29
Sir Joshua Reynolds festménye után: Sheridan portréja, 1896. Fotógravűr, papír, Walker & Boutall metszése, Richard Bentley & Son kiadása, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15x10 cm
11118.

1 800 HUF
4,77
5,14
Luigi Rubio (1797-1882) után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Velencei hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. Kissé foltos. 43,5x33 cm
11119.

3 000 HUF
7,96
8,57
11120.

26 000 HUF
68,97
74,29
11121.

6 500 HUF
17,24
18,57
11122.

4 000 HUF
10,61
11,43
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
11123.

3 000 HUF
7,96
8,57
Morelli Gusztáv (1848-1909): Der Héviz-See - Badenanstalt Héviz (Hévizi-tó, Tófürdő). Rotációs fametszet, papír, paszartuban, 12,5x11 cm
11124.

3 000 HUF
7,96
8,57
1827 Turner: Don Quijote London, Ackerman. Nagy méretű rézmetszet.31x48 cm Üvegezett, sérült fa keretben
11125.

2 800 HUF
7,43
8,00
1853 LIris, Journal de Modes et dArte, 1853. No. 2. Francia divatkép. Színezett acélmetszet, papír. Régi üvegezett fakeretben, a lap széle foltos, 26x16,5 cm
11126.

1853 L'Iris, Journal de Modes et d'Arte, 1853. No. 2. Francia divatkép. Színezett acélmetszet, papír. Régi üvegezett fakeretben, a lap széle foltos, 26x16,5 cm

1 600 HUF
4,24
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF