Number of items: 745

10288.

4 000 HUF
10,61
11,43
10289.

32 000 HUF
84,88
91,43
10290.

9 000 HUF
23,87
25,71
10291.

4 000 HUF
10,61
11,43
10292.

18 000 HUF
47,75
51,43
10293.

38 000 HUF
100,80
108,57
10294.

2 800 HUF
7,43
8,00
10295.

18 000 HUF
47,75
51,43
Gelencsér János (1960-): Indulatos ember. Ceruza, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm
10296.

8 000 HUF
21,22
22,86
10298.

13 000 HUF
34,48
37,14
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof.
10299.

28 000 HUF
74,27
80,00
Glock Klára (1896-1966): Enteriőr. Akvarell, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 40×29,5 cm
10300.

9 000 HUF
23,87
25,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF