Paintings and graphics Number of items: 745
3097141
10569
461
Other collectibles
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×23 cm
9 000 HUF
3097164
10570
461
Other collectibles
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,5 cm
8 000 HUF
3094288
10571
461
9500
Other collectibles
Reich Károly (1922-1988): Goethe: A kedves közelléte III. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. EA XIX/XX számozással és Reich Károly hagyaték felirattal. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm
9 500 HUF
3094285
10572
461
9500
Other collectibles
Reich Károly (1922-1988): Goethe: A kedves közelléte II. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. EA XIX/XX számozással és Reich Károly hagyaték felirattal. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm
9 500 HUF
2982903
10573
461
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2982898
10574
461
Other collectibles
12 000 HUF
2917695
10575
461
Other collectibles
8 000 HUF
2744547
10576
461
Other collectibles
9 000 HUF
2605475
10577
461
42000
Other collectibles
Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, keretben. 27x40 cm
42 000 HUF
2750418
10578
461
Other collectibles
8 000 HUF
2986000
10579
461
80000
Other collectibles
80 000 HUF
2692648
10580
461
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035