Number of items: 745

Bordás Ferenc (1911-1982): Család. Linómetszet, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 25x34,5 cm
10096.

2 600 HUF
6,90
7,43
Banga Ferenc (1947-): Babits II. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/96). 12,5x14 cm
10097.

6 500 HUF
17,24
18,57
Boleradszky Benő (1885-1957): Macska kiscicával és csigával. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Kissé sérült (néhány apró lyukkal). Dekoratív fakeretben. 59x78 cm
10098.

19 000 HUF
50,40
54,29
Bányai Marietta (-): Horoszkóp. Vegyes technika, fa, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 50x50 cm
10099.

15 000 HUF
39,79
42,86
Bodor Miklós (1925-2010): Vasi táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 10×35 cm
10100.

8 000 HUF
21,22
22,86
Beardsley, Aubrey Vincent (1872-1898): Erotikus grafika, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián, 22×13 cm
10101.

8 000 HUF
21,22
22,86
Boldizsár István (1897-1984): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 21x35 cm.
10102.

2 000 HUF
5,31
5,71
Bordás Ferenc (1911-1982): Óbuda, főtér. Fametszet, papír, jelzett, 32×47,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10103.

4 000 HUF
10,61
11,43
21
Remsey Jenő (1885-1970): Virágos ablak. Rézkarc, papír, jelzett, 40×30 cm. Üvegezett fakeretben.
10104.

3 000 HUF
7,96
8,57
Bak Imre (1939-2022): Nap-ember-arc (1977). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 34,5x29 cm. Lap alján kisebb sérüléssel, törésnyommal. Bak Imre, Műcsarnok, 1977 mappából, mely egyéni kiállítása alkalmából jelent meg 700 példányban, mappa mellékelve. Mappából a többi lap hiányzik.
10105.

24 000 HUF
63,66
68,57
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Esküvő. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×38,5 cm
10106.

16 000 HUF
42,44
45,71
Borsos Miklós (1906-1990): Lovasok. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, foltos, 16x30 cm
10107.

6 000 HUF
15,92
17,14
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF