1944 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, 1944-ben. Szerk.: Turner István. Bp., Kókai Lajos kiadása (Klösz Gy. és Fia-ny.), kisebb szakadásokkal, foltos, két részre vált, teljes méret: 117x83 cm
1897 Pozsega vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 1 : 570.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, fóliázva, 23,5x29,5 cm
1896 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 1 : 730.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, fóliázva, 29,5x24 cm
1894 Fogaras vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 1 : 350.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, fóliázva, 23,5x30 cm
1893 Bács-Bodrog megye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 1 : 600.000, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, fóliázva, 29,5x23,5 cm
1939 Budapest Plan und Führer, német nyelvű térkép és idegenforgalmi tájékoztató. Bp., Städtisches Fremdenverkehrsamt (Székesfővárosi Háziny.), viseltes állapotban, szakadásokkal, 61x49 cm
1931 Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza. Bp., M. kir. Állami Térképészet, 36 p. Sérült félvászon-kötésben (eredeti borítóval együtt bekötve), viseltes állapotban, néhány kijáró lappal.