5 000 HUF
Oskar Schlemmer (1888-1943): Neuer Kunstsalon am Neckartor. Plakát, XX. sz. végi utánnyomás, ofszet-litográfia, papír, jelzett a plakáton, hátoldalán számozott (314/600) és német nyelvű nyomtatott felirattal. 57×31 cm.