18385. 462. Closed Online auction Posters
20 000 HUF
26
0 HUF
Szegő Gizi (1902-1985): Gyalog többé sos mék, itt a wonder csodagép, 1928. Reklám plakát. Litográfia, papír, jelzett a plakáton.Globus Nyomda. Szakadásokkal, lapszéli sérülésekkel, feltekerve. 96x62 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras