Posters Number of items: 116
3111015
18388
462
Posters
Other collectibles
1942 Fémgyűjtő vasnap nagy méretű plakát nemzetiszín szalaggal 60x90 cm
6 000 HUF
3104550
18389
462
Posters
Other collectibles
Győrffy Sándor (1951-): Jazz photos, Győrffy Sándor, Pataki Zsolt, Retek Tamás kiállítása, a Belvárosi Ifjúsági Házban (Bp.), 1984. Megnyitja Szigeti Péter és a Dresch Együttes. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által ceruzával jelzett ás datált, számozott: 41/80, 50x68 cm. Ritka plakát, a kiállításon jazz koncerteken készült fotók szerepeltek, a plakáton Jan Garbarek, Tomasz Stanko és An...
10 000 HUF
3104564
18390
462
Posters
Other collectibles
Elekes Károly (1951-), Győrffy Sándor (1951-): Day1Art, nemzetközi Day Art kiállítás, Liget Galéria, Bp., 1985. Megnyitja: Helyettes Szomjazók. Plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 50x69 cm. Rendkívül ritka plakát, feltehetően kevesebb mint 50 példányban készült!
5 000 HUF
3110900
18391
462
Posters
Other collectibles
1939 Nagykőrös Move és Turul szövetség közös népünnepélye nagy méretű plakát 47x64 cm
6 000 HUF
3110895
18392
462
Posters
Other collectibles
cca 1930 Turul szövetség plakátja 42x62 cm
6 000 HUF
3110930
18393
462
Posters
Other collectibles
1937 Az Arany napok Nagykőrös 2 db plakát 32x48 cm, 47x68 cm
4 000 HUF
3111018
18394
462
Posters
Other collectibles
1928 A szikvíz előállítását és forgalmazását szabályozó rendelet nagy méretű hirdetménye 100x70 cm
18 000 HUF
3111022
18395
462
Posters
Other collectibles
cca 1940 Mefhosz travel utazási iroda plakát 57x54 cm hajtva
3 000 HUF
3111020
18396
462
Posters
Other collectibles
cca 1940 Kamaraszínház fővárosi színház két színházi plakát
3 000 HUF
3108361
18397
462
Posters
Other collectibles
cca 1910 Népiskolai szemléltető képek két lapja, rajtuk Garay Ákos (1866-1952) festőművész munkái (XXI. Puszta, XXVII: Arató ünnep.) Tervezték: Benedek - Kőrösi - Tomcsányi. Elemi népiskolai szemléltető fali képek. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), litográfiák, sérültek, javítottak, kopottak, 60x80 cmx2
6 000 HUF
3070011
18398
462
28000
Posters
Other collectibles
28 000 HUF
3088389
18399
462
Posters
Other collectibles
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035