1978 V-Stúdió (Vajda Lajos Stúdió) képzőművészeti kiállítása és az örömhírek előadása: Beretvás András, Bereznay Péter, Bernáth(y) Sándor, Bukta Imre, Csajka Gábor, Dobos László, ef Zámbó (efZámbó) István, fe Lugossy (feLugossy) László, Győrffy Sándor, Wahorn András stb.. Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül. Offset és J. Nyomda. 67,5×47,5 cm.
Bukta Imre (1952-), Elekes Károly (1951-): Dombóvári Művésztelep II. kiállítása a Dombóvári Galériában (Aknay János, Bereznai Péter, Bukta Imre, Elekes Károly, Győrffy Sándor, Gubis Mihály), 1988. Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül. Pátria Nyomda. 61×41 cm. Lapszéli egészen apró foltokkal.
Bernáthy Sándor (1949-2012): Szentendrei Vajda Lajos Stúdió 1972-2002, jubileumi kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül. 98,5×65 cm
XII. Titanic Fesztivál. Kiállítók: 2-s Tamás, Ádám Zoltán, Berkes András, Csorba Simon, Dömötör László, efZámbó István, Győrffy Sándor stb.. Plakát, papír, jelzés nélkül, 42x59,5 cm. Lap alján apró szakadásokkal.
Csáji Attila, Dombay Győző, Papp Oszkár, Rác András, Szemadám György, Veress Pál Six peinters hongrois a l'aeroport de Paris, 1982. Plakát, ofszet, papír, Kossuth Nyomda, 64,5x43 cm.
Győrffy Sándor (1951-): Imreh Tibor, Mikó F. László, Győrffy Sándor, Selényi Károly István a Bercsényiben, 1983. Kiállítási plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által ceruzával jelzett, 47x69 cm. Kissé hullámos. Ritka plakát!
Oskar Schlemmer (1888-1943): Neuer Kunstsalon am Neckartor. Plakát, XX. sz. végi utánnyomás, ofszet-litográfia, papír, jelzett a plakáton, hátoldalán számozott (314/600) és német nyelvű nyomtatott felirattal. 57×31 cm.
Pócs Péter (1950-): Unicornis 1991, a VLS (Vajda Lajos Stúdió) és a MAMŰ közös kiállítása a Vigadó Galériában (Aknay János, Bukta Imre, feLugossy, efZámbó stb.). Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton. 98,5×65 cm