3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1924 Magyar lányok. XXX. évf. 1-36. sz. 1924. jan. 1. -dec. 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. Bp., Singer és Wolfner,4+580 p. Kopott félvászon-kötésben, restaurált lapokkal, egy lyukas lappal, egy lap sarkán hiánnyal.