3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
1980 A Modellezés c. folyóirat teljes évfolyama egybekötve (XXII. évf. 1-12. sz., 1980. január-december). Fekete-fehér képekkel, mellékletekkel. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.