1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Dolinay Gyula: Az élet könyve. Az ifjúság és a nép számára. 40 éves jubileumi kiadás. Bp., (1911), szerzÅ‘i kiadás, 94+(2) p. Kiadói dekoratÃv, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült borÃtóval, hiányzó szennylapokkal, ajándékozási bejegyzéssel. + Virágos kert. (Bp.), é.n., (Otthon-ny.), 95+(1) p. Kiadói dekoratÃv, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borÃtóval, hiányzó cÃmlappal.