Printed Materials

Number of items: 300

18347.

10 000 HUF
25,91
28,57

Doboznyi többszáz darabos ismertető, térkép, képeslap, boríték tétel, vegyesen
18348.

2 000 HUF
5,18
5,71

18349.

3 600 HUF
9,33
10,29

Egy doboznyi szentkép, benne kevés litho, nagyrészt régiek, kb 100 db
18350.

4 000 HUF
10,36
11,43

Vegyes szabásminta-gyűjtemény
18351.

Vegyes szabásminta-gyűjtemény

2 000 HUF
5,18
5,71

Lukács Kávéház, Cukrászda étlapja
18352.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes papírrégiség tétel: okmányok, levelezőlapok, reklám, stb
18353.

2 000 HUF
5,18
5,71

Amíg a mentők megérkeznek - Elsősegélynyújtás közúti baleseteknél. Az Országos Közlekedésbiztonsági Tanács és a Magyar Vöröskereszt tájékoztató kiadványa, 19x15 cm
18354.

1 400 HUF
3,63
4,00

9 darab gyermeket ábrázoló kartonkép. Kopással, m: 12-13 cm
18355.

8 000 HUF
20,73
22,86

cca 1930 Fülöpszállás, Pápa, Vác falukutató kiállítás 3 db reklám nyomtatvány és meghívó
18356.

3 000 HUF
7,77
8,57

Literatura. Beszámoló a szellemi életről. Szerkeszti Supka Géza. I. évfolyam, 1-12. szám (1926. januárius-december). Budapest, 1926. Hungaria ny. 460 + [104] p. A Supka Géza író, szerkesztő, az ünnepi Könyvhét megszervezőjének gondozásában napvilágot látott Literatura folyóirat 1926-1938 között megjelenő, színvonalas irodalmi és művészeti periodika volt, mely egyaránt kívánta az író, az olvasó, a könyvkiadó és a magyar könyv érdekét szolgálni. A művészi rajzokkal, karikatúrákkal illusztrált irodalmi magazin felhívta a figyelmet a hazai és külföldi könyvújdonságokra, a szépirodalom, a képzőművészet és a tudományos szakirodalom kiemelkedő eseményeire. A tágabb értelemben vett irodalmi élettel foglalkozó lap nem foglalkozott a politikai szekértáborokkal, éppúgy méltatta Herczeg Ferenc újabb köteteit, ahogyan a nyugatos irodalmi termést is, művelődéstörténeti és társadalomelméleti cikkeket egyaránt közölt, egyaránt bemutatta az olasz fasiszta politika alaptéziseit és a haarlemi fekete kultúra szárba szökkenését, Henry Ford és James Joyce jelentőségét egyaránt elismerte. A lapszámok terjedelme 32-36 oldal, a decemberi számé 64 oldal, minden lapszámban oldalszámozáson kívül bőséges válogatás a magyar, olasz, német, francia és angol nyelvű könyvújdonságokból. Aranyozott, vaknyomásos, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben, valamennyi lapszám illusztrált első és hátsó borítója bekötve (Lantos Rt., Budapest).
18357.

Literatura. Beszámoló a szellemi életről. Szerkeszti Supka Géza. I. évfolyam, 1-12. szám (1926. januárius-december). Budapest, 1926. Hungaria ny. 460 + [104] p. A Supka Géza író, szerkesztő, az ünnepi Könyvhét megszervezőjének gondozásában napvilágot látott Literatura folyóirat 1926-1938 között megjelenő, színvonalas irodalmi és művészeti periodika volt, mely egyaránt kívánta az író, az olvasó, a ...

5 000 HUF
12,95
14,29

1953 3 db Szabad Nép benne 2 Sztálin halála és Rajk újratemetése
18358.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF