12154.
462. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
28 000 HUF
1964, Kucs Béla (1925-1984): Ivó lány szobrának korabeli gipsz másolata, talpazaton "rep: ábrahám" jelzéssel, alján jelzett. Kopással, 36x24x15 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!