12238.
462. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
5 000 HUF
Arhat. Ritka dehua porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, a kézműves készítés jegyeit mutató applikált technikával, hibátlan, m: 14 cm