12224.
462. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm