1869-1914. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagán" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel T:AU,XF patina Hungary 1869-1914. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring C:AU,XF patina NMK 218.,...
1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:F Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon and ear, holed + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon and ear. Sign: BERÁN L. C:XF,VF NMK 231., 429.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:XF Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF NMK 245
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, mellszalag nélkül. Szign.: Berán Lajos T:VF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + 1939-1945. "Large Hungarian Silver ...
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés, vörös mellszalagon T:XF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with red ribbon C:XF NMK 269.
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés fémjel nélkül, eredeti mellszalagon T:XF zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled, silver plated bronze decoration without hallmark, with original ribbon C:XF enamel error NMK 285.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:VF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF NMK 133.