1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:VF ph. Hungary 1917. "Silver Militarty Merit Medal" Ag decoration hallmarked on the edge, without ribbon C:VF edge errors NMK.: 323
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" unmarked Ag decoration with not original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 306.
1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gilt and silver plated bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK.:355.
1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 352b
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.
~1930-1940. Magyar Honvédség Harckocsi jelvénye, zománcbetétes, csavarokkal rögzíthető, magyar címeres fém (az oxidáció jellegéből feltehetően Zn) jelvény. Kétoldalt a hadsereg három fegyvernemének (gyalogság, tüzérség, lovasság) jelképeivel, hátoldalon "HM (Honvéddelmi Minisztérium)" beütéssel, előlapon "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2" gyártói jelzéssel (166x138mm) T:AU,XF oxidáció / Hungary ~1...
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem eredeti mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina, kis oxidácó / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original r...