4db-os, nagyrészt militária témájú tétel, közte ~1914-1918. "FJI (Ferenc József Gyalogság)" fém sapkarózsa (30mm) + DN magyar címert ábrázoló bronz jelvény (48x45mm) + hadiszalag szalagsávja + háborús emlékérem szalagsávja T:XF-F sérült, foltos szalag, a sapkarózsa egyik rögzítőpántja letört
6db-os vegyes, nagyrészt katonai kitüntetés és jelvény tétel, közte ~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" részben zománcozott és festett, aranyozott Fe jelvény (36x38mm) T:XF-F közte zománchiba
8db-os szocialista kitüntetés-tétel, benne "Kiváló Munkásőr" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10, 15, 20 és 25 év után aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 és 20 év után" zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban (2xklf) + 1964. "Mun...