10993. 462. Closed Online auction Engravings
12 000 HUF
0 HUF
Szerb királyi család, címerrel, XIX. sz. második fele. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. H. Gerhart, Bécs, nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 73x52 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras