10 000 HUF
cca 1900 A 13 vértanú közül Kiss Ernő, Lázár Vilmos, Desseffi Aristid és Schweidel Jósef 1849 oktober hó 6 án [...] golyó által történt kivégzése. Litográfia, papír. Arad, Bloch H. kiadása és nyomása. Feltekerve, kisebb lapszéli sérülésekkel, gyűrődésekkel, foltokkal, 79x59 cm