10876.
462. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége v. XX. sz. eleje: Betyárok. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, sérült fakeretben. 17,5x28 cm