10891.
462. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: I. Ferenc József portréja. Olaj, vászon. Régi, kitámasztható, üvegezett fakeretben. 18,5x10,5 cm.