10815.
462. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, magyar alkotó, feltehetően XX. sz. első fele: Erdei ösvény. Pasztell, papír. 21x25,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.