10732.
462. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
XVIII-XIX. századi rajzok, metszetek grafikák gyűjteménye, egészen a XX. sz. elejéig. Rézkarcok, művészi és amatőr tételek, érdekes anyag nagy mappában .