1916 Első világháborús tábori postai levelezőlap a Központi Hatalmak uralkodóival: V. Mehmed, I. Ferdinánd, II. Vilmos, I. Ferenc József / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military field postcard, Viribus Unitis and Central Powers propaganda: Mehmed V, Ferdinand I of Bulgaria, Wilhelm II, Franz Joseph I of Austria (kis szakadások / small tears)
1914 Herzlichen Neujahrsgruß / WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard with New Year greeting, coats of arms, Viribus Unitis propaganda. B.K.W.I. 3158-3.
Lovasságunk rohama egy elrejtett orosz üteg ellen / Österreichische Kavallerie erstürmt eine verdeckte russische Batterie / WWI K.u.K. (Austro-Hungarian) military art postcard. Postkartenverlag Brüder Kohn Wien I. (B.K.W.I.) Nr. 165. s: Ranzenhofer (EK)
Kriegsbildkarte Nr. 23. Die Belagerung von Przemysl, Anfang Oktober 1914: Die russischen Angriffe an die Außenforts der Festung werden von unserer Festungsartillerie und vorgeschobenen Besatzungstruppe unter ungeheuer schweren Verlusten für den Feind zurückgeschlagen. Kriegshilfsbüro / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard. The Siege of Przemysl, early October 1914: The Russian attacks...
1916 6. Juli 1915. 4. Baon. des Inf.-Rgts. Nr. 53. im Kampfe am Krn. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 289. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard s: K. Fahringer (felületi sérülés / surface damage)
Emlék aza 1914/15 világháborúról. Az osztrák-magyar csapatok győzelme Czenstochau-nál. Kiadja Konrád János csász. és kir. udvariszállító No. 155. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, victory at Czestochowa (EK)
1916 Kozákhalál Máramarosban. A m. kir. honvédelmi minisztérium hadsegélyező hivatala kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, support fund s: Juszkó (EK)
1915 Királyért és Hazáért! A Vörös Kereszt Egylet dunaparti betegnyugvó állomásának tulajdona / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Red Cross propaganda, support fund s: Földes (Rb)