5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1905-07 Bajor, müncheni királyi gyalogsági 2. ezred 6. század (Kgl. 2. Infanterie Re. Kronprinz 6. Comp.) katonai tablófotó. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 49,5×39 cm