17485. 463. Closed Online auction Military
8 000 HUF
10
0 HUF
cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül", katonai emléklap, kivágott katona portré fotóval, háttérben a Budai vár és Lánchíd látképével. Kissé sérült, foltos. Üvegezett fakeretben. 47×36 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras