3 000 HUF
cca 1914-18 össz. 4 db katonai I vh. fotó és fotólap, kettő erdélyi kötődésű személy családjának címezve, egyiken Elisabeth-Maria Sanatorium und Reservespital des roten Kreuzes in Kolozsvár bélyegzéssel (sérült), 9x14 és 12x16,5 cm méretekben