2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Divald Kornél: A magyar iparművészet története. Szent István Könyvek 75-76. sz. Bp., 1929, Szent István-Társulat, 268+(1) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.