2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Ferenczy József: Felolvasások az irodalom és szépművészetek körébÅ‘l. Válogatott művek. Bp., 1909, Rákosi JenÅ‘ Budapesti HÃrlap Újságvállalata, 317 p. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos cÃmlappal és elülsÅ‘ szennylappal.