1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Porträts von Dichtern, Schriftstellern und Gelehrten aller Länder in Schabkunst, Radierung, Kupferstich, Stahlstich, Lithographie, etc.. Buch- und Kunstantiquariat Gilhofer & Ranschburg, Wien. Katalog Nr. 182. Bécs, é.n. (1920-30 k.), Gilhofer & Ranschburg. 88 p. + VIII t. (reprodukciók). Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és táblákkal. Többek közt Barabás Miklós munkáinak felsorolásával!