Books: Architecture, Art

Number of items: 331

Tót Endre - Örömdemó - Gladness Demo Photo Talabér Géza. Bp., 2017. Deposit Első kiadás számozott, 7/50. Kiadói papírborítóval (50)p.
19899.

5 000 HUF
12,95
14,29
Beke László: Hommage á Iparterv 1968/69 III. Baranyay András, Erdély Miklós, Jovánovics György, Major János, Méhes László, Szentjóby Tamás. Fészek Galéria, 1989. A művészek munkáinak színes diáival. Kiadói papírkötés, borítón tollas felirattal, hátsó szennylapon tollas jegyzetekkel a művészekről.
19900.

5 000 HUF
12,95
14,29
Vadas József: Németh Aladár. Magyar Formatervezők. Bp.,2009,Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19901.

3 000 HUF
7,77
8,57
Elisabeth Foucart-Walter - Pierre Rosenberg: Le chat et la palette. Le chat dans la peinture occidentale du XVe au XXe siecle. Paris, 1987, Adam Biro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19902.

3 000 HUF
7,77
8,57
Würtz Ádám 25 rajza József Attila születésének 75. évfordulójára 25t ofszet. Kiadói, kissé sérült mappával 25x35 cm
19903.

3 000 HUF
7,77
8,57
1941 Die Kunst im Deutschen Reich. 5. Jahrgang, Folge 12. München, 1941, Zentralverlag der NSDAP, 1 sztl. lev.+ 335-360 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
19904.

3 000 HUF
7,77
8,57
S. Cullen, Michael: Der Reichstag. Parlament, Denkmal, Symbol. berlin, 2005. de bra Verlag. 407p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19905.

3 000 HUF
7,77
8,57
Friedrich Arnold: Anschläge. 220 politische plakate als Dokumente der deutschen Geschichte 1900-1980, ausgewählt und kommentiert von - - . Ebenhausen, 1985, Langewiesche-Brandt. Rendkívül gazdag képanyaggal, egészoldalas plakát-reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
19906.

3 000 HUF
7,77
8,57
19907.

3 000 HUF
7,77
8,57
Károly Hopp-Halász / Imre Bak. Radiuses and points of view. Szerk.: Róna Kopeczky. Szöveg Dávid Fehér. [Bp.],2017, ACB Researchlab, 81+1 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borító hátán nagyon apró sérüléssel.
19908.

2 000 HUF
5,18
5,71
Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt. The last hour is always struck. Ford.: Pokoly Judit. Ifj. Szlávics László. Bp., 2017, Pauker Holding Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19909.

2 800 HUF
7,25
8,00
Société des Artistes indépendants. "Mémoires d'Artistes" de la Société des Artistes Indépendants 2003-2015. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19910.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF